Książki, które trudno odłożyć na stolik nawet o 3:00 w nocy

Każdy, kto czyta regularnie, z pewnością miał parę razy w życiu sytuację, że dosłownie nie mógł oderwać się od jakiejś książki i czytał ją do bardzo późna w nocy. Czasami po takim nocnym maratonie z literaturą trudno było wstać do pracy… Bywają też tacy czytelnicy, których niestety nigdy nie spotkała taka przyjemność, dotychczas nie natknęli się na książkę, od której zwyczajnie nie mogli się oderwać. Zdecydowanie powinni zatem poszukać pozycji wśród kilku gatunków. Przy takich książkach po prostu nie da się zasnąć.

Książki erotyczne

Książki erotyczne rozbudzają wyobraźnię jak żadne inne… Dosłownie rozpalają, czego na własnej skórze mogła już doświadczyć niejedna kobieta… W sumie fajnie, że jest jakiś rodzaj literatury, który potrafi tak mocno trzymać w napięciu. Kto nie czytał jeszcze klasyki gatunku czyli „50 twarzy Greya”, powinien poznać ten fenomen osobiście.

Horrory

Horrory też trzymają w napięciu i to do bardzo późnych godzin w nocnych. Miłośnicy gatunku z pewnością przeczytali ich już dziesiątki, kto natomiast nie miał styczności z naprawdę dobrym horrorem, powinien spróbować tego lata. Ważne, by nie czytał naprawdę najlepszych powieści Kinga, kiedy przykładowo samotnie nocuje pod namiotem. To nie jest najlepszy pomysł.

Kryminały

Agatha Christie to prawdziwa idolka Brytyjczyków, ale jest też uwielbiana przez Polaków, nie tylko tych mieszkających na wyspach. Kto nie czytał naprawdę dobrego kryminału, powinien zatem sięgnąć po klasykę tego gatunku, a noc zarwana nad książką gwarantowana.

Ten wpis został opublikowany w kategorii książki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.